Копчета за ръкавели Lalique Toupie Sapphire Blue
- Наличност: Да
- Код на артикула: 10603900
Още подобни предложения
Копчета за ръкавели Lalique Toupie Sapphire Blue
Сините копчета за ръкавели Lalique Toupie са идеални като бутонели за сватба към един официален костюм.
Лалик е световно известен френски бранд, символ на престиж и висока класа.
Основата е на копчетата е метална, покрита със скъпоценен паладий, който е по-рядък и от платината. Паладият не потъмнява и не променя блясъка и цвета си с годините. Макар че е скъп, Лалик са избрали имено този благороден метал за бутонели, подходящи за сватба.
Всяко копче за ръкавел е ръчно инкрустирано с чист кристал Lalique и носи логото на марката
Поглезете се на сватбата си, ако сте младоженец. Ако сте близък, който търси подарък за младоженец, луксозните ръкавели Toupie са марков подарък, който ще остане за спомен.
Елегантните сини копчета Lalique Toupie са не само специалните бутонели за сватба, те ще са с вас всеки път, когато се обличате за важно събитие и ще ви напомнят за вашият голям ден.
- Копчета за ръкавели Lalique Toupie;
- 2 сапфирено сини кристала: 3.7 грама;
- Месинг с паладиево покритие със средно тегло 8 грама;
- В луксозна фирмена опаковка;
- Диаметър на мотива: 1.5 см;
Всеки клиент на компанията, Физическо или Юридическо лице получава фактура с касов бон. Този документ служи, като гаранционна карта и гарантира за извършеното плащане.
Любими
Профил
Кошница